Teslimat ve İade

Teslimat ve Kargo

Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar Aşina Gümüş sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

  1. Aşina Gümüş’de yapılan alışverişlerin teslimatı genel olarak 2 gün içinde yapılmaktadır.
  2. Ürünleri iade etmek veya değiştirmek için lütfen “İADE ve DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ”nü inceleyiniz.

 

GARANTİ VE İADE

Aşina Gümüş’den satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

asinagumus.com.tr üzerinden satın alınan ürünleri 15 günlük bu süre zarfında web sitemiz ve Aşina Gümüş Üsküdar/ İstanbul mağazamızdan değiştirebilirsiniz.

Mağazamızdan değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

Yapacağınız alışverişlerde uygun ücretle onarım, bakım yaptırabılırsınız.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, ayrıca küpelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, Merkez adresimize, alıcı kısmına “Aşina Gümüş Cemile Mimaroğlu” yazarak, Üsküdar Merkez Ptt Kargo Şubesine ile gönderilmesi gerekmektedir. Farklı kargo şirketleri ile gönderilerinizi gönderici ödemeli olarak yapabilirsiniz. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan 14 gün içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

E-ticaret sitesinden yapılan siparişlerde iade/değişim için ürünler aşağıdaki adrese gönderilmelidir.

Alıcı kısmına “Aşina Gümüş Cemile Mimaroğlu” yazılmalıdır.
Adres:  Aziz Mahmut Hüdai Mahallesi, Hakimiyeti Milliye Cad. Gülfem Hatun Sokak Kuyumcular Çarşısı No:30 D:63, 34672 Üsküdar, İSTANBUL – TÜRKİYE

Scroll To Top
Close
Close
Urunler
0 Sepet
Close

Sepetim

Shopping cart is empty!

Continue Shopping